Conestoga College Logo - Home Page

Success Stories

Award Recipients

2016

Congratulations to this year's winners.

Trillium Automobile Dealers Association Award, Program: Motive Power Fundamentals – Automotive Service
Donor: Trillium Automobile Dealers Association Award (TADA)
Recipient: Devyn Yandt

Trillium Automobile Dealers Association Award, Program: Motive Power Technician – Automotive Service
Donor: Trillium Automobile Dealers Association (TADA)
Recipient: Tyler Dunn

Princess Auto Foundation Award, Program: Motive Power Fundamentals – Automotive Service
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Devyn Yandt

Princess Auto Foundation Award, Program: Motive Power Technician – Automotive Service
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Craig Roul

Princess Auto Foundation Award, Program: Motive Power Fundamentals - Truck and Coach ITEP
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Steve Taekema

Princess Auto Foundation Award, Program: Motive Power Technician – Truck and Coach
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Ryan Vander Kooi

Princess Auto Foundation Award, Program: Motive Power Fundamentals – Heavy Equipment Techniques
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Adam Rieck

Princess Auto Foundation Award, Program: Motive Power Technician - Heavy Equipment
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Kieran Mistry

Princess Auto Foundation Award, Program: Motive Power Technician – Motorcycle and Power Sport Vehicles
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: David Bovington

Princess Auto Foundation Award, Program: Motive Power Fundamentals -- Heavy Equipment Operator
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Matthew Mcanany

Princess Auto Foundation Award, Program: Mechanical Technician - General Machinist (Co-op)
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Krystle Rejesky

Princess Auto Foundation Award, Program: Mechanical Techniques - Millwright (Co-op)
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Matthew Elliott

Princess Auto Foundation Award, Program: Welding Techniques
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Tara Chambers

Princess Auto Foundation Award, Program: Motive Power Fundamentals – Motorcycle and Power Sport Vehicles
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Jacqueline Maclean

Princess Auto Foundation Award, Program: Motive Power Technician – Automotive Service
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Heidi Martin

Princess Auto Foundation Award, Program: Motive Power Fundamentals - Truck and Coach ITEP
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Morgan Bickerstaff-Prout

Princess Auto Foundation Award, Program: Heavy Equipment Operator
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Anita Hodder

Princess Auto Foundation Top Practical Student Award, Program: Motive Power Fundamentals - Automotive Service
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Stephane Lebrocq

Princess Auto Foundation Top Practical Student Award, Program: Motive Power Fundamentals - Motorcycle and Power Sport Vehicles
Donor: Princess Auto Foundation
Recipient: Mark Palmer

Crosby Volkswagen Audi Inc. Top Academic Student Award, Program: Motive Power Technician – Automotive Service
Donor: Crosby Volkswagen Audi Inc.
Recipient: Pietro Luisetto

Britton Auto Parts Most Improved Practical Student Award, Program: Motive Power Fundamentals – Automotive Service
Donor: Britton Auto Parts
Recipient: Colin Wilson

MAC Tools Award, Program: Motive Power Fundamentals - Automotive Service
Donor: MAC Tools
Recipient: Semir Ganic

MAC Tools Award, Program: Motive Power Fundamentals - Motorcycle and Power Sport Vehicles
Donor: MAC Tools
Recipient: Adam W. Arsenault

MAC Tools Award, Program: Motive Power Fundamentals - Truck and Coach
Donor: MAC Tools
Recipient: Michael Doherty

MAC Tools Award, Program: Motive Power Technician – Heavy Equipment
Donor: MAC Tools
Recipient: Robert Barrett

MAC Tools Award, Program: Motive Power Fundamentals
Donor: MAC Tools
Recipient: Bradley Baker

TMTA Top Student Award, Program: Motive Power Fundamentals – Truck and Coach
Donor: Transportation Maintenance Technology Association
Recipient: Vincent Belanger

ITEP Program Advisory Committee - Peer Award, Program: Motive Power Fundamentals – Truck and Coach ITEP
Donors: Archer Truck Services, Altruck International Truck Centres, Carrier Truck Centres, Lewis Motors Inc., Tallman Truck Centre Ltd., Winslow Gerolamy Motors Limited
Recipient: Steven Taekema

ITEP Program Advisory Committee - Most Improved Student Award Program: Motive Power Fundamentals – Truck and Coach ITEP
Donors: Archer Truck Services, Altruck International Truck Centres, Carrier Truck Centres, Lewis Motors Inc., Tallman Truck Centre Ltd., Winslow Gerolamy Motors Limited
Recipient: Morgan Bickerstaff-Prout

Navistar Canada Top Student Award, Program: Motive Power Fundamentals – Truck and Coach ITEP
Donor: Navistar Canada
Recipient: James Cudney

Altruck Scholarship, Program: Motive Power Fundamentals – Truck and Coach
Donor: Altruck International Truck Centres
Recipient: Mathieu Quesnel

Great Canadian Holidays and Coaches Inc. Award, Program: Motive Power Technician – Truck and Coach
Donor: Great Canadian Holidays and Coaches Inc.
Recipient: Ryan Vander Kooi

Cummins Sales and Service Training Award, Program: Motive Power Fundamentals – Truck and Coach ITEP
Donor: Cummins Sales and Service
Recipient: David Boekee

Cummins Sales and Service Training Award, Program: Motive Power Fundamentals – Truck and Coach
Donor: Cummins Sales and Service
Recipient: Vincent Belanger

Truck and Coach Consortium Peer Award, Program: Motive Power Fundamentals – Truck and Coach
Donor: Challenger Motor Freight and Highway Western Star
Recipient: Vincent Belanger

Trailcon Leasing Trailer Service Technician Academic Grant, Program: Motive Power Technician - Truck and Coach
Donor: OTA Education Foundation
Recipient: Alexander Leech

The Glasvan Great Dane Truck Trailer Service Technician Scholarship Program: Motive Power Fundamentals - Truck and Coach
Donor: OTA Education Foundation
Recipient: Dillon Bridges

The Glasvan Great Dane Truck Trailer Service Technician Scholarship Program: Motive Power Technician - Truck and Coach
Donor: OTA Education Foundation
Recipient: Dave Saini

Ryder Leadership Award Level 3, Program: Truck and Coach Apprenticeship
Donor: Ryder
Recipient: Jeff McCutcheon

Manitoulin Transport Academic Achievement Award Level 3 - Day Release Program: Truck and Coach Apprenticeship
Donor: Manitoulin Transport
Recipient: Tim Jasperson

Manitoulin Transport Academic Achievement Award Level 3 – Block Release Program: Truck and Coach Apprenticeship
Donor: Manitoulin Transport
Recipient: Patrick Brown

Workforce Planning Board of Waterloo Wellington Dufferin Award Program: Pre-Apprenticeship Truck and Coach/ Heavy Equipment Technician
Donor: Workforce Planning Board of Waterloo Wellington Dufferin
Recipient: Konrad Hillenaar

Canadian Association of Equipment Dealers Award, Program: Motive Power Fundamentals
Donor: Canadian Association of Equipment Dealers (CAED)
Recipient: James Richards

Canadian Association of Equipment Dealers Award, Program: Heavy Equipment Techniques
Donor: Canadian Association of Equipment Dealers (CAED)
Recipient: Tyler Norrie

Canadian Association of Equipment Dealers Award, Program: Heavy Equipment Techniques
Donor: Canadian Association of Equipment Dealers (CAED)
Recipient: Adam Saulnier

Canadian Association of Equipment Dealers Award, Program: Motive Power Technician - Heavy Equipment
Donor: Canadian Association of Equipment Dealers (CAED)
Recipient: Ryan Wilkinson

Canadian Association of Equipment Dealers Award, Program: Motive Power Technician - Heavy Equipment
Donor: Canadian Association of Equipment Dealers (CAED)
Recipient: Patrick LaBine

Association of Equipment Dealers Award, Program: Motive Power Technician - Heavy Equipment
Donor: Association of Equipment Dealers (AED)
Recipient: Kurtis Michael Oliver

Toromont CAT Dealer Excellence Fund – Leadership Award, Program: Motive Power Technician - Heavy Equipment
Donor: Toromont CAT
Recipient: Kieran Mistry

Toromont CAT Dealer Excellence Fund – Top Practical Student Award Program: Motive Power Technician - Heavy Equipment
Donor: Toromont CAT
Recipient: Rakesh Talapaneni Shanthakumar

Toromont CAT Dealer Excellence Fund – Most Likely to Succeed, Program: Heavy Equipment Techniques
Donor: Toromont CAT
Recipient: Eric Fowler

Toromont CAT Dealer Excellence Fund - Student Commitment Award, Program: Heavy Equipment Techniques
Donor: Toromont CAT
Recipient: Nick Jr. Medeiros

Toromont Safe Student Award, Program: Heavy Equipment Techniques
Donor: Toromont CAT
Recipient: Priviledge Moffat

Steed and Evans Limited Graduating Scholarship, Program: Motive Power Technician - Heavy Equipment
Donor: Steed and Evans Limited
Recipient: Kurtis Michael Oliver

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament
Program: Automotive Apprenticeship
Recipient: Andrew Shields

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament Program: Heavy Equipment Technician Apprenticeship
Recipient: Joseph Timbers

Carlos Camilo Memorial Safety Award, Program: Heavy Equipment Techniques
Donor: Henry and Tony Camillo
Recipient: Zach Lingelbach

Carlos Camilo Memorial Safety Award, Program: Heavy Equipment Operator
Donor: Henry and Tony Camilo
Recipient: Chris Tessari

Ontario Hot Mix Producers Association “Roads Scholarship” Award - Top Academic Student Program: Heavy Equipment Operator
Donor: Ontario Hot Mix Producers Association
Recipient: Brian Mackie

Ontario Hot Mix Producers Association “Roads Scholarship” Award - Top Practical Student Program: Motive Power Technician – Heavy Equipment
Donor: Ontario Hot Mix Producers Association
Recipient: Nicholas Rojas

Conestoga Heavy Construction Association Best Overall Student Award, Program: Heavy Equipment Operator
Donor: Conestoga Heavy Construction Association
Recipient: Dallas Maracle

Conestoga Heavy Construction Association Best Overall Operator Award, Program: Heavy Equipment Operator
Donor: Conestoga Heavy Construction Association
Recipient: Jared Deweerd

Conestoga Heavy Construction Association Most Improved Student Award, Program: Heavy Equipment Operator
Donor: Conestoga Heavy Construction Association
Recipient: Cory James Drumm

Don Lockhart Memorial Award, Program: Heavy Equipment Operator
Donor: Ontario Stone Sand & Gravel Association, Waterloo-Wellington-Brant Region
Recipient: Bailey Ward

Steve Bates Memorial Award, Program: Heavy Equipment Operator
Donor: Chris and Kari Woof
Recipient: Kyle Preston

Gerhard (Dick) Kappeler Endowed Bursary, Program: Brick and Stone Mason Apprenticeship, Level 3
Donor: Kappeler Masonry Corporation
Recipient: Tim Dahi

CCMPA Top Academic Student Award, Program: Brick and Stone Mason Apprenticeship, Level 3
Donor: Canadian Concrete Masonry Producers Association
Recipient: Gerald Kroesbergen

CCMPA Top Practical Student Award, Program: Brick and Stone Mason Apprenticeship Level 3
Donor: Canadian Concrete Masonry Producers Association
Recipient: Jeff Larsen

CCMPA Top Academic Student Award, Program: Brick and Stone Mason Apprenticeship Level 2
Donor: Canadian Concrete Masonry Producers Association
Recipient: John Leonard

CCMPA Top Practical Student Award, Program: Brick and Stone Mason Apprenticeship, Level 2
Donor: Canadian Concrete Masonry Producers Association
Recipient: Daniel Brubacher

CCMPA Top Academic Student Award, Program: Brick and Stone Mason Apprenticeship, Level 1
Donor: Canadian Concrete Masonry Producers Association
Recipient: Kyle Brownlee

CCMPA Top Practical Student Award, Program: Brick and Stone Mason Apprenticeship Level 1
Donor: Canadian Concrete Masonry Producers Association
Recipient: Adam Teofilovic

CCMPA Top Academic Student Award, Program: Brick and Stone Fundamentals
Donor: Canadian Concrete Masonry Producers Association
Recipient: Chris Thorne

CCMPA Top Practical Student Award, Program: Brick and Stone Fundamentals
Donor: Canadian Concrete Masonry Producers Association
Recipient: Alexandre Katchouk

CCPMA Most Improved Student Award, Program: Brick and Stone Fundamentals
Donor: Canadian Concrete Masonry Producers Association
Recipient: Liam Kennedy

CCPMA Peer Award, Program: Brick and Stone Fundamentals
Donor: Canadian Concrete Masonry Producers Association
Recipient: Tanner Wagner

CCMPA Student Commitment Award, Program: CCMPA Student Commitment Award
Donor: Canadian Concrete Masonry Producers Association
Recipient: Chris Swimmings

CCMPA Employability Award, Program: Brick and Stone Fundamentals
Donor: Canadian Concrete Masonry Producers Association
Recipient: Dillon Carson

DEWALT Construction Award, Program: Renovation Technician
Donor: DEWALT Power Tools, Hand Tools and Storage
Recipient: Thomas Reimer

DEWALT Construction Award, Program: Renovation Technician
Donor: DEWALT Power Tools, Hand Tools and Storage
Recipient: Vasileios Soulantikas

DEWALT Construction Award, Program: Women in Skilled Trades
Donor: DEWALT Power Tools, Hand Tools and Storage
Recipient: Liz Buzza

DEWALT Construction Award, Program: Women in Skilled Trades
Donor: DEWALT Power Tools, Hand Tools and Storage
Recipient: Eveleen Timmings

DEWALT Construction Award, Program: Construction Techniques - Carpentry
Donor: DEWALT Power Tools, Hand Tools and Storage
Recipient: Eyob Bedanie

DEWALT Construction Award, Program: Construction Techniques - Carpentry
Donor: DEWALT Power Tools, Hand Tools and Storage
Recipient: Alex Klaver

DEWALT Construction Award, Program: Construction Techniques - Carpentry
Donor: DEWALT Power Tools, Hand Tools and Storage
Recipient: Matthew Dawson

DEWALT Construction Award, Program: Construction Techniques - Carpentry
Donor: DEWALT Power Tools, Hand Tools and Storage
Recipient: Dylan Peter

The Holmes Foundation Academic Excellence Award, Program: Renovation Technician
Donor: The Holmes Foundation
Recipient: Aaron Pietrkiewicz

The Holmes Foundation Practical Skills Excellence Award, Program: Renovation Technician
Donor: The Holmes Foundation
Recipient: Wesley Scott Erikson

Lee Valley Tools Graduating Award, Program: Renovation Technician
Donor: Lee Valley Tools
Recipient: Colleen Leeman

Menno S. Martin Contractor Limited Bursary, Program: Renovation Technician
Donor: Menno S. Martin Contractor Limited
Recipient: Evan Bryant

Waterloo Region Home Builders Association Award, Program: Renovation Technician
Donor: Waterloo Region Home Builders Association Award
Recipient: Magda Thongsomsanith

Pioneer Craftsmen Ltd. Renovation Technician Academic Grant, Program: Renovation Technician
Donor: Pioneer Craftsmen Ltd.
Recipient: Nicole Westrik

Waterloo Tool Show Award, Program: Renovation Technician
Donor: Waterloo Campus Tool Show
Recipient: Mackenzie Rath

Waterloo Tool Show Award, Program: Renovation Technician
Donor: Waterloo Campus Tool Show
Recipient: Brad Arthurs

Rona Achievement Award, Program: Women in Skilled Trades
Donor: Rona
Recipient: KJ Carr

Rona Achievement Award, Program: Women in Skilled Trades
Donor: Rona
Recipient: Genny Amis

Home Depot Carpentry Apprenticeship Award, Program: Carpentry Apprenticeship, Level 3
Donor: Home Depot
Recipient: Craig Rolland

Home Depot Carpentry Apprenticeship Award, Program: Carpentry Apprenticeship, Level 2
Donor: Home Depot
Recipient: Mitch Dunn

Moen Plumbing Award, Program: Mechanical Techniques - Plumbing
Donor: Moen
Recipient: Aaron McHugh

Roberts Onsite Plumbing Award, Program: Mechanical Techniques - Plumbing
Donor: Roberts On-Site
Recipient: Drew Stuart

Greg White Achievement Award, Program: Mechanical Techniques - Plumbing
Donor: Various Donors
Recipient: Austyn Miller

Dave Beitz Memorial Award, Program: Plumber Apprenticeship
Donor: Various Donors
Recipient: Gary Martins

dahl Outstanding Student Award, Program: Plumber Apprenticeship
Donor: dahl Brothers Canada Limited
Recipient: Brenda Egberts

Union Gas Award, Program: Heating, Refrigeration and Air Conditioning Technician
Donor: Union Gas
Recipient: Nicole Schummer

J.D. Walden Student Achievement Award Year 1, Program: Roofer Apprenticeship
Donor: J.D. Walden Fund
Recipient: Karl Sanderson

J.D. Walden Scholarship Year 1, Program: Roofer Apprenticeship
Donor: J.D. Walden Fund
Recipient: Kevin Schaefer

J.D. Walden Student Achievement Award Year 2, Program: Roofer Apprenticeship
Donor: J.D. Walden Fund
Recipient: Dustin Kehoe

J.D. Walden Scholarship Year 2, Program: Roofer Apprenticeship
Donor: J.D. Walden Fund
Recipient: Yehia Itani

The Gooder Foundation Endowed Roofing Apprenticeship Award, Program: Roofer Apprenticeship
Donor: The Gooder Foundation
Recipient: Mike Paralovos

Ontario Industrial Roofing Contractors Association Award, Program: Roofer Apprenticeship
Donor: Ontario Industrial Roofing Contractors Association
Recipient: Aaron French

Ontario Industrial Roofing Contractors Association Award, Program: Roofer Apprenticeship
Donor: Ontario Industrial Roofing Contractors Association
Recipient: Scott Charbonneau

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament
Program: HRAC Technician
Recipient: Cody Hamilton

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament
Program: Residential (Low Rise) Sheet Metal Installer Apprenticeship
Recipient: Stephen Ernst

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Plumber Apprenticeship, Level 3
Donor: Milwaukee Electric Tools
Recipient: Brandon Seip

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Plumber Apprenticeship, Level 2
Donor: Milwaukee Electric Tools
Recipient: Jordan Chartrand

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Plumber Apprenticeship, Level 1
Donor: Milwaukee Electric Tools
Recipient: Simon Koopmans

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Renovation Technician
Donor: Milwaukee Electric Tools
Recipient: Tim Campagnola

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Renovation Technician
Donor: Milwaukee Electric Tools
Recipient: Joel Schulz

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Women in Skilled Trades
Donor: Milwaukee Electric Tools
Recipient: Kasia Toczek

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Women in Skilled Trades
Donor: Milwaukee Electric Tools
Recipient: Emily Warren

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Construction Techniques – Carpentry
Donor: Milwaukee Electric Tools
Recipient: Frank Emery

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Construction Techniques – Carpentry
Donor: Milwaukee Electric Tools
Recipient: Mike Favrin

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Construction Techniques – Carpentry
Donor: Milwaukee Electric Tools
Recipient: Trent McCulligh

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Construction Techniques – Carpentry
Donor: Milwaukee Electric Tools
Recipient: Nick Maule

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Electrical Apprenticeship, Level 3
Donor: Milwaukee Tools
Recipient: Nathan Machinek

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Electrical Apprenticeship, Level 2
Donor: Milwaukee Tools
Recipient: Jamie Shantz

Milwaukee Electric Tool Award, Program: Electrical Apprenticeship, Level 1
Donor: Milwaukee Tools
Recipient: Kyle Binkley

SOWA Tool and Machine Award, Program: General Machinist Apprenticeship
Donor: SOWA Tool and Machine
Recipient: Michael Bin

SOWA Tool and Machine Award, Program: General Machinist Apprenticeship
Donor: SOWA Tool and Machine
Recipient: Koby Bye

SOWA Tool and Machine Award, Program: Tool and Die Maker Apprenticeship
Donor: SOWA Tool and Machine
Recipient: Peter Harbinson

SOWA Tool and Machine Award, Program: Tool and Die Maker Apprenticeship
Donor: SOWA Tool and Machine
Recipient: Joshua Caudle

Process Advantage Inc. Leadership Award, Program: Mechanical Techniques - General Machinist
Donor: Process Advantage Inc.
Recipient: Benjamin Brunkard

Mike McClements Skills Award, Program: Woodworking Technology
Donor: Various Donors
Recipient: Caleb Perry

Guelph Hydro Electric Systems Inc. Rick Lane/Corrie Bridgman Memorial Academic Grant Program: Powerline Technician
Donor: Guelph Hydro Electric Systems Inc.
Recipient: Jeff Wells

Guelph Hydro Electric Systems Inc. Rick Lane/Corrie Bridgman Memorial Academic Grant Program: Powerline Technician
Donor: Guelph Hydro Electric Systems Inc.
Recipient: Matthew Sokoljuk

Evan Horkoff Memorial Award, Program: Powerline Technician
Donor: Ann and Byron Grant
Recipient: Matthew Marlin

Brad Wilson Memorial Award, Program: Powerline Technician
Donor: Kelly Wilson
Recipient: Adam Brazda

Waterloo North Hydro Inc. Scholarship, Program: Powerline Technician
Donor: Waterloo North Hydro Inc.
Recipient: Matthew Dietrich

Waterloo North Hydro Inc. Scholarship, Program: Powerline Technician
Donor: Waterloo North Hydro Inc.
Recipient: Chad Strudwick

Halton Hills Hydro Award, Program: Powerline Technician
Donor: Halton Hills Hydro
Recipient: Nick Campbell

Industrial Maintenance Mechanic - Millwright PAC Top Practical Award Program: Mechanical Techniques – Millwright (Co-op)
Donors: Guelph Tool Inc., Process Group, Roberts Onsite and Toyota Motor Manufacturing Canada
Recipient: David Hamm

Industrial Maintenance Mechanic - Millwright PAC Student Mentorship Award Program: Mechanical Techniques – Millwright (Co-op)
Donors: Guelph Tool Inc., Process Group, Roberts Onsite and Toyota Motor Manufacturing Canada
Recipient: Mackenzie Berthiaume

Industrial Maintenance Mechanic - Millwright PAC Top Level 3 Student Award (Block Release) Program: Millwright Apprenticeship, Level 3
Donors: Guelph Tool Inc., Process Group, Roberts Onsite and Toyota Motor Manufacturing Canada
Recipient: Richard Vandewiele

Industrial Maintenance Mechanic - Millwright PAC Top Level 3 Student Award (Day Release) Program: Millwright Apprenticeship, Level 3
Donors: Guelph Tool Inc., Process Group, Roberts Onsite and Toyota Motor Manufacturing Canada
Recipient: Chris Couchman

Colin DiCastri Memorial Award, Program: Millwright Apprenticeship, Level 3
Donor: DiCastri Family
Recipient: Foster Keenan

Grand River Foods “Justo Ortega” Endowed Memorial Bursary, Program: Food Processing Technician Co-op
Donor: Grand River Foods
Recipient: Danny Giang

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament
Program: Electrical Apprenticeship
Recipient: Christopher Doering

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament
Program: Electrical Apprenticeship
Recipient: Brian Walton

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament
Program: Electrical Apprenticeship
Recipient: Jeff Pietraszko

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament
Program: Electrical Apprenticeship
Recipient: Nathan Machinek

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament Program: Electrical Apprenticeship
Recipients: Dustin Goral

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament Program: Electrical Technician – Industrial
Recipient: Tessa McMillen

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament Program: Electrical Technician – Industrial
Recipient: Chad Tutton

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament Program: Electrical Technician – Industrial
Recipient: Holly Carson

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament Program: Mechanical Techniques – General Machinist
Recipient: Shawn Cummings

Chairs’ Cup Award, Donor: Chairs’ Cup Golf Tournament Program: Electro-Mechanical Maintenance Co-op
Recipient: Rafael Dominguez

Back To Top